Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

internet.sk je sieťou slovenských webových projektov a portálov, ktoré sa spojili aby skvalitňovali a inovovali slovenský online priestor a zefektívňovali internetovú reklamu ako pre médiá, tak i pre zadávateľov inzercie.

Do siete internet.sk patria portály zdravie.sk, ephoto.sk, rodinka.sk, sport7.sk, fony.sk a regionálnych spravodajských webov dnes24.sk. Rovnomenná spoločnosť internet.sk, a.s. zároveň obchodne zastrešuje aktivity všetkých online médií zapojených v sieti. Skupina internet.sk patrí podľa metodiky IAB Slovakia (AIMonitor) medzi TOP 10 najväčších prevádzkovateľov webových projektov.

Internet.sk

Začínajúci aj pokročilí fotografi. Každý, kto sa chce naučiť fotografovať, zdieľať svoje fotografie, podeliť sa o svoje názory a skúsenosti alebo len si pozrieť pekné fotografie. Stránka pre každého fotografa a fanúšika fotografie!

Populárny portál s denne aktualizovaným športovým spravodajstvom, videami, výsledkami, prehľadnými tabuľkami, komentármi, článkami vlastnej redakcie a populárnou súťažou pre tipujúcich..

Najnavštevovanejšia stránka o zdraví. Milióny ľudí sa lepšie starajú o svoje zdravie.

Novinky, recenzie a porovnania zo sveta mobilných telefónov i smartfónov, tabletov a príslušenstva k nim.

Dnes 24 prináša čitateľom TOP správy z ich mesta zo všetkých oblastí života. Samospráva, zoznam podujatí, šport, krimi i nové pracovné miesta z vášho regiónu hľadajte vždy aktuálne na www.dnes24.sk

Prvý skutočne otvorený, komplexný a univerzálny on-line systém darcovstva na Slovensku. O úspechu rozhodujú samotní darcovia, ktorí svoje príspevky posielajú adresne vždy konkrétnemu príjemcovi. Ten dostáva vždy celú sumu daru.

Od roku 2000 všetko o tehotenstve, bábätkách, deťoch a ich rodičoch. Odborné i rodičovsky pragmatické rady o výchove, vzťahoch a zdraví v rodine.